A sportklub Nürnberg déli részén

megérdemelt

2016. augusztus 28-ig pm2010

SC Worzeldorf - SV Wacker Nürnberg 3: 3 (1: 2)

A klubok által kiválasztott bajnoki favoritok a második mérkőzés napján találkoztak. Wacker egy tökéletes 10: 1 szezonkezdés hátszéllel, Worzeldorf meglehetősen szerencsétlen kezdéssel. Ez egy olyan játék volt, amelyet mindkét csapat eleve meg akart nyerni, az első félidőben Wackernek volt előnye, és a 13. percben vezetést szerzett a hazaiak öngóljával. A 33. percben Thomas Walz kiegyenlíteni tudott első góljával. Az öröm azonban nem tartott sokáig, mivel Maxim Wagner később kétszer visszahozta színeit az élre. Így a félidő szünetébe került, amelyet mindkét csapat játékosai valóban megszereztek a hőségben és az elkötelezettségükben.

Miután Wacker az első félidőben kissé túlsúlyos volt, meglehetősen kiegyensúlyozott játék alakult ki. Ennek ellenére Wacker az 52. percben 1: 3-ra növelte Tyrone Mc Cargo büntetőjét. A közönség egy része úgy gondolta, hogy most ez az. De a forróság ellenére az SCW srácai nem adták fel, és a játék során átvették az akciót a pályán. Thomas Walz ezután a 63. percben szintén büntetővel jelölte meg a 2: 3-as kapcsolati gólt. Christoph Gier tökéletesen passzoló átlövése után Thomas Walz a 74. percben tökéletes fejesgóllal hárította háromcsomagját és közben a hazaiak megérdemelt egyenlítését. Miután a vendégek az utóbbi tíz percben egyre jobban észrevették az erőveszteséget, Worzeldorf most nagyobb nyomást gyakorolt ​​rá, és most már közelebb állt a győzelemhez, mint Wacker. De mindent összevetve, a kimerítő háborús csata és a jó izgalmas játék után valószínűleg mindkét csapat élhet a döntetlennel.

Következtetés: Ez ma egy olyan eredmény volt, amelyre a következő néhány meccsen építeni tudok. Az 1: 3-as hátrány után soha nem adta fel, és megszerezte a jól megérdemelt pontot, remek!

SC Worzeldorf: Christian Richert edző
Michael Popp, Daniel Kraus, Christian Eckrich, Christian Richert, Sven Elkar, Thomas Walz, Roman Sedmera, Christoph Gier, Philipp Schwendinger, Tobias Thielemann, Stephan Schwendinger (Patrick Streit 46., Philipp Maier 58., Matthias Köhnlein 46.)

SV Wacker: Edző Benjamin Uebel
Jan Niedermeier, Jan Holysz, Andre Robl, Wadim Walker, Patrick Danninger, Kevin Czub, Tyrone Mc Cargo, Maxim Wagner, Marco Gövert, Christian Bach, Martin Helsich, (Andrei Linca, Felix Kobat 21., Niko Floßmann 35., Dominic Trebes 84.)

Játékvezető: Andreas Penschok
Néző: körülbelül 100